суботу, 5 грудня 2015 р.

Майбутнє варто планувати!

"Майбутнє варто планувати!" Саме під такою назвою на Ужгородщині протягом листопада 2015 - червня 2016 року реалізовуватиметься проект, спрямований на підвищення поінфрормованості жінок та пар репродуктивного віку, щодо прийняття рішення стосовно планування сім'ї та репродуктивного здоров'я, використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи непланованої вагітності та абортам.
Протягом 2014-2015 років наша бібліотека вже долучалася до реалізації подібного проекту, що дало нам можливість налагодити співпрацю з медичними працівниками району, провести цілу низку інформаційно-просвітницьких заходів.
3-го грудня в Ужгородській ЦРБ була проведена акція "Майбутнє варто планувати". Присутні переглянули роздатковий тематичний матеріал: "Запланований вибір". На захід була запрошена молодь села. Присутні ознайомились з книжковою виставкою, отримали брошури по даній темі та прослухали поради районного медичного спеціаліста - Діани Бодак. Молоді мами також ознайомились з книжковою виставкою "Майбутнє варто планувати".Немає коментарів: