Екскурсія по відділам

Відділ обробки і комплектування фонду

У цьому відділі здійснюється обробка фонду, систематизація всіх видів документів, що надходять до бібліотек району, ведеться обліковий каталог та робота по створенню електронного каталогу за допомогою програми "ІРБІС". Здійснюється підписка на періодичні видання та перерозподіл документів в межах ЦБС.

                                              Зав. відділом - Адам Моніка Теберіївна
Методико - бібліографічний відділ

Відділ є координаційним центром для бібліотек району. Надає їм практичну та методичну допомогу, здійснює систему безперервної бібліотечної освіти, вивчає, узагальнює і впроваджує інноваційні методи в практику роботи бібліотек-філіалів, проводить соціологічні дослідження. У відділі зібрано фонд методичних документів та фахові періодичні видання.


               Бібліограф - Швець Діана Сергіївна

Зав. методико-бібліографічним відділом -
 Бодак Єлизавета Адальбертівна
Відділ обслуговування користувачів

Абонемент

Фонд відділу укомплектовано галузевою та художньою літературою на українській та російській мовах. Фонд угорською мовою виділений окремо. Відділ веде активну роботу по популяризації літератури шляхом оформлення книжкових виставок, тематичних полиць, переглядів нових надходжень, рекомендаційних бесід.
 
 

 

           Бібліотекар І-ї категорії -
         Тороні Елізавета Данієлівна


Читальна зала


У фонді читальног залу - друковані видання з різних галузей знань, а також різноманітні енциклопедії, словники, довідники тощо. У виборі необхідної інформації вам допоможе система каталогів і картотек. Особливе місце займає фонд краєзнавчої літератури, який об'єднаний з міні-музеєм краєзнавчого змісту. Основним напрямком роботи залу є залучення користувачів різними формами бібліотечної роботи : проведення бібліографічних оглядів, презентацій, днів інформації, літературно-музичних вечорів, зустрічей з письменниками та відомими людьми краю, оформлення книжково - ілюстративних виставок.
 
 
Зав. відділом обслуговування користувачів -
Гаврик Анна Степанівна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Кімната юного читача

 Для юних користувачів тут зібрані змістовні і гарно ілюстровані книги різноманітної тематики. Фонд оформлено на двох мовах: українською та угорською. Тут можна погратися в різноманітні розвиваючі ігри, а також з м'якими іграшками. Затишна кімната надихає маленьких читачів передавати фантазії в малюнках. Активно діє ляльковий театр, де діти грають ролі казкових героїв.
   Заступник директора по роботі з дітьми -
                    Панцо Єва Арпадівна

                                                                                  
                                                                                                           Бібліотекар ІІ-ї категорії  -
                                                                                                               Ковач Віта Юріївна
                                      

 
 
 
 

 

Немає коментарів: